مقالات

#
10 پیشنهاد برای آموزش بهتر بازی‌های رومیزی (قسمت دوم)

در این مطلب به سراغ مبحث آموزش می‌رویم و در کنار هم ببینیم برای آموزش صحیح بازیهای رومیزی به چه نکاتی باید توجه کنیم، از چه چیزهایی باید پرهیز و کنیم و چراها و باید و نبایدهای دیگر. پس همراه ما باشید.

#
5 بازی برتر با موضوع بیماری‌های همه‌گیر

امروز به سراغ معرفی بازی‌هایی رفتم که حول محور بیماری، ویروس و وضعیت‌های مربوط به این شرایط طراحی و ساخته شده اند. پس دست هایتان را بشویید و به بازی کردن بپردازید و در ادامه با لیست ما همراه باشید.

#
۵ بازی رومیزی که شما را از خنده روده بر می‌کنند

بازی‌هایی که رویکرد آن‌ها به گیم‌پلی رویکردی مملو از المان‌های خنده دار باشد، می‌توانند در زمینه‌ی بازار فروش و جلب نظر مخاطبان بسیار موفق عمل کنند و توجهات بسیاری را نصیب خود کند، هرچند که عموم منتقدین اینگونه بازی‌ها را نمی‌پسندند و ترجیح می‌دهند که چندان به آن‌ها نپردازند. از این رو خالی از لطف نیست که با یکدیگر اندکی به این دسته از بازی‌ها بپردازیم و با یکدیگر، پنج عنوان قابل توجه از میان آن‌ها را بررسی کنیم.

#
کارگر گذاری‌: یک مکانیزم قدرتمند در طراحی بردگیم‌ها

بازی‌های کارگر گذاری (Worker Placement) به دسته‌ای از بازی‌های رومیزی گفته می‌شود که در آن‌ها، هر بازیکن تعدادی مهره‌ و یا نشانگر در اختیار دارد و طی نوبت خود با قرار دادن هر کدام از این اجزا در جایی به خصوص روی صفحه‌ی اصلی بازی و یا صفحه‌ی شخصی خود، منابع و یا امکاناتی برای پیشرفت در بازی به دست می‌آورد.

#
چگونه از بازی‌های استفاده شده خود بهترین بهره را ببریم؟

در این مطلب به راه‌ها و روش‌های می‌پردازیم که با آن‌ها می‌توانیم به بازی‌های استفاده شده یا دست دو خود شانسی دوباره برای دیده شدن دهیم؛ پس با ما همراه باشید. آن‌ها را به صورت آنلاین به فروش برسانید

منبع:
28 مرداد 1399 | 10:58
#
چگونه بازی‌های رومیزی را به اطرافیانمان معرفی کنیم؟ (قسمت دوم و پایانی)

با معرفی حتی یک فرد جدید و علاقه‌مند کردن او به این سرگرمی و فعالیت، می‌توانید زندگی او را تغییر دهید و در بهترین حالت یک هم‌بازی جدی برای خودتان دست و پا کنید. پس با ما و این مطلب مهم همراه باشید.

#
معرفی 10 بازی رومیزی برتر با محوریت دنیای استار وارز (قسمت دوم)

با ما و بررسی بهترین عناوین با محوریت دنیای استار وارز، همراه باشید.

#
تم‌هایی که بی صبرانه منتظر بازگشت آن‌ها به دنیای لگو هستیم: بخش اول

در این نوشتار قرار است تا به سراغ تم‌هایی برویم که با وجود در اختیار داشتن طرفداران پر و پا قرص و همچنین گذشت سالیان دراز از اتمام تولید آن‌ها، هنوز به دنیای لگو بازنگشته‌اند، اما انتظار می‌رود که به زودی با معرفی ست‌های جدید و حتی بازطراحی ست‌های قدیمی آن‌ها، دوباره روی قفسه‌های فروشگاه‌های لگو جا خوش کنند.