اخبار

#
اخبار جدید از Portal Games و Pandemic: Hot Zone - Europe

به گزارش بازی مدیا، کمپانی Portal Games قصد دارد تا یک کمپین سرمایه گذاری جمعی برای پروژه‌ی جدید خود، یعنی بازی رومیزی «Eleven: Football Manager Board Game»، ایجاد کند. علاوه بر این، کمپانی آلمانی Z-Man Games نیز در رابطه با بردگیم جدید و جذاب خود، «پندمیک هات زون – اروپا»، جزییات بیشتری با طرفداران آن در میان می‌گذارد.

منبع:
28 خرداد 1400 | 23:29
#
اخبار جدید از Seven Wonders Mystery و Blue Orange Games

به گزارش بازی مدیا، امروز بردگیم Dragomino به عنوان بهترین بازی کودکانه‌ی سال ۲۰۲۱، توسط هیئت داوران جایزه اشپیل آلمان، برگزیده شد. علاوه بر این، امروز از آخرین معمای Seven Wonders Mystery نیز رونمایی شد و بازیکنان به مدت یک هفته فرصت دارند تا بتوانند معما را حل کنند و برنده‌ی جایزه نهایی این بازی هیجان انگیز شوند.

منبع:
24 خرداد 1400 | 22:04
#
اخبار جدید از Fantasy Flight Games و Portal Games

به گزارش بازی مدیا، روز گذشته، پنج شنبه ۱۰ ژوئن، کمپانی آمریکایی ناشر بازی‌های رومیزی Fantasy Flight Games نسخه‌ی جدید بازی‌های Arkham Horror Files را معرفی کرد. کمپانی Portal Games نیز در رابطه با بردگیم Dune: House Secrets اخبار جدید و جذابی به اشتراک گذاشت.

منبع:
21 خرداد 1400 | 21:39
#
اخبار جدید از Capstone Games و Seven Wonders Mystery

روز گذشته، یکشنبه ۶ ژوئن، Capstone Games اعلام کرد که قرار است به زودی دو بردگیم جدید را منتشر کند که عبارتند از: Riftforce وSavannah Park. علاوه بر این، Seven Wonders Mystery نیز از معمای مربوط به هفته‌ی هفتم مسابقه رونمایی کرد.

#
نامزدهای Spiel de Jahres سال ۲۰۲۱

لیست عناوین نامزد شده در رویداد Spiel de Jahres سال ۲۰۲۱ منتشر شد. در این بخش خبری به رونمایی از برخی از عناوین ذکر شده در این لیست می‌پردازیم.

منبع: DTN
17 خرداد 1400 | 01:34
#
عناوین جدید Renegade Game Studios و Portal Games

کمپانی Portal Games از انتشار افزونه جدید Empire of the North: Egypt Kings خبر داد. علاوه بر این، کمپانی Renegade Game Studios از عناوین جدید Transformers، High School Hijinks و Lady Leona's Last Wishes رونمایی کرد.

منبع: DTN
9 خرداد 1400 | 16:12
#
اخبار جدید از کمپانی CMON و Fantasy Flight Games

به گزارش بازی مدیا، روز گذشته Fantasy Flight Games از بازی رومیزی The Mad Titan’s Shadow رونمایی کرد. علاوه بر این، کمپانی CMON نیز به دو نسخه جدید بازی رومیزی مینیاتوری A Song of Ice and Fire، که به زودی در تمام فروشگاه‌ها موجود خواهند شد، اشاره کرد.

#
اخبار جدید از Bombyx و Seven Wonders Mystery

به گزارش بازی مدیا، امروز استدیو Bombyx اعلام کرد که قصد دارد در ایران توسط کمپانی مستفیل (Mostafil) بازی Glow را توزیع کند. علاوه بر این، کمپانی Repos Production از پنجمین معمای بازی هیجان‌انگیز Seven Wonders Mystery نیز رونمایی کرد.

منبع:
3 خرداد 1400 | 20:36