اخبار

#
رونمایی از دو عنوان «Quest» و «Bristol 1350»

کمپانی‌های Indie Boards And Cards و Facade Games از دو عنوان تازه «Quest: Avalon Big Box Edition» و «Bristol 1350» که افزونه جدیدی برای سری Dark Cities است، رونمایی کردند.

منبع: BGG
13 اردیبهشت 1400 | 15:28
#
اخبار جدید از Repos Production و Bombyx

به گزارش بازی مدیا، کمپانی Repos Production امروز برای نخستین بار مسابقه‌ی 7 Wonders Mystery را برگزار کرده است. Bombyx، ناشر فرانسوی بردگیم‌ها، نیز در لایوی که پنجشنبه برگزار خواهد شد در رابطه با بازی تک‌نفره Codex Naturalis صحبت خواهد کرد.

منبع: 7Wonders
6 اردیبهشت 1400 | 21:17
#
خبرهای جدیدی از دو کمپانی Board Game Atlas و WizKids

کمپانی WizKids از عنوان جدید Greece Lightning که در ماه ژوئن ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد، رونمایی کرد. علاوه بر این، کمپانی Board Game Atlas از افزودن بخش جدیدی در وب‌سایت خود برای قرار دادن امتیازات منتقدین خبر داد.

منبع: DTN
6 اردیبهشت 1400 | 13:55
#
اخبار جدید از Build Hadriam's Wall گرفته تا همکاری Luma و Sit Down

خبرهای تازه‌ای از عنوان Build Hadrian's Wall به گوش می‌رسد که حاکی از آن است که این بازی در سه ماهه دوم ۲۰۲۱ توسط Renegade Game Studios منتشر خواهد شد. از طرف دیگر، یک بیانیه مطبوعاتی از همکاری کمپانی Luma با Sit Down خبر می‌دهد.

منبع: BGG
30 فروردین 1400 | 11:45
#
اخبار تازه‌ای از عنوان Camel Up و نسخه جدید Carcassonne

کمپانی Z-Man Games درباره انتشار نسخه جدیدی از Carcassonne به مناسبت بیستمین سالگردش خبرهای تازه‌ای داد. علاوه بر این کمپانی Pretzel Games از عنوان Camel Up: Off Season که اتفاقا در رویداد اشپیل نیز برنده شده بود، رونمایی کرد.

منبع: DTN
23 فروردین 1400 | 11:27
#
نگاهی به بازی‌های Knizia و همکاری او با برخی کمپانی‌ها

در این بخش از اخبار هفتگی به بررسی برخی از بازی‌های Reiner Knizia و نیز همکاری و مشارکت وی با برخی از کمپانی‌ها در جهت نشر این بازی‌ها می‌پردازیم.

منبع: BGG
16 فروردین 1400 | 12:37
#
اخبار جدید از «Climate Change» و «UNO»

کمپانی «CMYK» در طی یک همکاری مشترک با «Matteo Menapace» از بردگیم جدید «Climate Change Daybreak» رونمایی کرد. از طرف دیگر، اخبار تازه‌ای از راه‌اندازی یک Game Show برای بازی UNO در تلویزیون منتشر شده است.

منبع: BGG
9 فروردین 1400 | 16:35
#
برگزاری فستیوال بین‌المللی des jeux در فیسبوک

Festival International Des Jeux برای نخستین بار در سال ۲۰۲۱ در فیسبوک برگزار شد و نام برنده‌های بخش‌های مختلف در یک پست اعلام گردید.

منبع: BGG
2 فروردین 1400 | 14:10