اخبار

#
راه‌اندازی کمپین کیک‌استارتر چند بازی نام‌آشنا در ماه مارس

کمپین کیک‌استارتر بازی‌های نام‌آشنایی چون Meeples and Monsters، Gloom، Stellaris و Monuments برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به منظور تامین بودجه راه‌اندازی شد.

منبع: DTN
29 اسفند 1399 | 11:02
#
Asmodee Group کمپانی Plan B Games را به چنگ آورد!

در این بخش از اخبار هفته به موفقیت‌های Asmodee Group در به چنگ آوردن کمپانی‌های نام‌آشنایی چون «F2Z Entertainment»، «Z-Man Games»، «Filosofia Éditions» و «Plaid Hat Games» می‌پردازیم.

منبع: BGG
25 اسفند 1399 | 12:22
#
کمپین مردمی بازی رابینسون کروزو در وب‌سایت GameFound

کمپانی‌های «Portal Games» و «Awaken Realms» در یک همکاری مشترک به دنبال جمع‌آوری کمک‌های مالی مردمی در وب‌سایت GameFound برای بازی Robinson Crusoe: Collector’s Edition هستند.

منبع: DTN
18 اسفند 1399 | 11:32
#
شروع کار ۴ کمپین جدید برای جذب سرمایه در وب‌سایت Gamefound

کمپانی Gamefound از عناوین جدیدی رونمایی کرد تا بتواند با بهره‌گیری از کمک‌های مردمی کمپینی برای بازی‌های «Skyrim»، «Domain of Mirza Noctis»، «Gaijin» و «The Monster Invasion» راه‌اندازی کند.

منبع: DTN
11 اسفند 1399 | 12:11
#
برنامه‌های مبهم انتشار «Metal Gear» و رونمایی از «UNO Remix»

در اخبار این هفته به بررسی کشمکش‌های مربوط به زمان انتشار بازی «Metal Gear» و نیز رونمایی از بازی «UNO Remix» می‌پردازیم.

منبع: BGG
4 اسفند 1399 | 12:14
#
رونمایی از افزونه‌هایی جدید برای چند بردگیم نام آشنا

در این سری خبرها به بررسی افزونه‌های جدید کمپانی «Leder games» و «Graphil Games» و نیز افزونه‌های جدید بازی‌هایی چون «On Mars» و «Architects Of The West Kingdom» می‌پردازیم.

منبع: BGG
30 بهمن 1399 | 13:25
#
اخبار جدید - از بازی جدید «استونمایر گیمز» تا ۱۵ سالگی «تیکت تو راید اروپا»

در این عنوان خبری به بررسی بازی جدید کمپانی «استونمایر گیمز»، بزرگداشت پانزدهمین سالگرد «Ticket To Ride Europe» و همکاری کمپانی‌های «Bombyx» و «Luma Imports» با یکدیگر می‌پردازیم.

منبع: DTN
27 بهمن 1399 | 11:39
#
از کمپانی جدید Isaac Vega تا اخبار PortalCon13 آنلاین

در این عنوان خبری کمپانی تازه تاسیس Isaac Vega، نسخه به روز رسانی شده بازی Carcassonne و اخبار مهم مرتبط با رویداد PortalCon13 که امسال به صورت آنلاین برگزار شد را بررسی می‌کنیم.

منبع: DTN
20 بهمن 1399 | 12:51