رونمایی از بازی Detective Charlie و معرفی دو اکسپنشن جدید بازی The Castle Of Mad King Ludwig در کمپین کیک استارتر

22 دی 1399 | 16:38

در این بخش خبری ۲ اکسپنشن جدید بازی The Castle Of The Mad King Ludwig در کمپین کیک استارتر و نیز انتشار بازی Detective Charlie در ماه ژانویه ۲۰۲۱ بررسی می‌شود.

یک بازی کیک استارتر سلطنتی به زودی به بازار می‌آید

«Bezier Games» توجه همه را به کمپین بعدی کیک استارتر (Kickstarter) برای نسخه «کالکتور (Collector)» بازی محبوب خود، یعنی «The Castles of Mad King Ludwig»، جلب کرده است. این بازی که توسط «تد آلسپاچ (Ted Alspach)» طراحی شده، در اصل در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. The Castles of Mad King Ludwig برای ۱ تا ۴ بازیکن بالای ۱۳ سال مناسب بوده و زمان لازم برای بازی با آن حدود ۹۰ دقیقه است.

کمپین Kickstarter برای نسخه Collector دارای ۴ اکسپنشن است که در میان آن‌ها ۲ اکسپنشن جدید وجود دارد. این دو اکسپنشن عبارتند از «GameTrayz organizers» و «3D Tower minis». تمام آثار هنری این بازی نیز دارای «facelift» هستند. ۵ نفر می‌توانند در نسخه اکسپنشن این بازی شرکت کنند؛ در این نسخه  سکه‌های فلزی که هر بازیکن در صورت انتخاب آن‌ها باید تعهدی انجام دهد و نیز چیپ‌های پوکر مانند توکن‌های King's Favor ارائه شده اند. اگر فواید و محاسن شگفت انگیز و گران قیمت بیشتری می‌خواهید، از خواسته خودتان مطمئن شوید و سطح ۳ و ۴ را برای قلعه‌هایی عظیم همراه با کاشی‌هایی چهار برابر بزرگتر و صفحه امتیازدهی منحصر به فرد، بررسی کنید. بدون شک، شما از ساخته‌های غول آسای خود شگفت زده خواهید شد.

چارلی هولمز به کمک نیاز دارد!

«لوکی (Loki) »، بخش جدید مخصوص کودکان در «IELLO»، «کارآگاه چارلی (Detective Charlie)» که یک بازی خانوادگی جدید است، را معرفی کرده می‌کند. این بازی توسط «Théo Rivière» با آرت ورک تهیه شده توسط «Piper Thibodeau» طراحی شده است. Detective Charlie برای ۱ تا ۵ بازیکن بالای ۷ سال مناسب بوده و مدت زمان لازم برای بازی با آن حدود ۲۵ دقیقه است.

در Detective Charlie، بازیکنان با هم همکاری می‌کنند تا به چارلی هولمز کمک بسیاری که به آن نیاز دارد را ارائه دهند. می‌بینید که در شهر اتفاقات عجیبی می‌افتد و این وظیفه شما است که به چارلی کمک کنید تا تحقیقات لازم را انجام دهد. شما باید در مصاحبه با شاهدانی که کلید حل معما را در اختیار دارند، کمک کنید. مصاحبه با شاهدان برای از بین بردن مظنونین بسیار حیاتی است چراکه به این وسیله شما می‌توانید مقصر واقعی را تشخیص دهید.

Detective Charlie در ۷ ژانویه در فروشگاه‌های محلی در دسترس خواهد بود.

 

دیدگاه شما

درحال ثبت اطلاعات....