اخبار جدید از کمپانی CMON و Fantasy Flight Games

7 خرداد 1400 | 23:00

به گزارش بازی مدیا، روز گذشته Fantasy Flight Games از بازی رومیزی The Mad Titan’s Shadow رونمایی کرد. علاوه بر این، کمپانی CMON نیز به دو نسخه جدید بازی رومیزی مینیاتوری A Song of Ice and Fire، که به زودی در تمام فروشگاه‌ها موجود خواهند شد، اشاره کرد.

کمپانی Fantasy Flight Games نسخه‌ی جدید بازی رومیزی The Mad Titan’s Shadow را معرفی کرد

روز گذشته، پنج شنبه ۶ خرداد، کمپانی آمریکایی ناشر بازی‌های رومیزی Fantasy Flight Games نسخه‌ی جدید بازی رومیزی «Marvel Champions: The Card Game!» را معرفی کرد. به گفته کمپانی:

«جهان پر از انسان‌های خوب و بد است. قهرمانان قدرتمند با آدم‌های شرور و بدجنس در تمام کهکشان‌ها درگیر می‌شوند و اکنون یک تهدید بزرگ و اساسی وجود دارد. یک موجود زنده‌ زندگی همه انسان‌ها را به خطر انداخته و قدرت و توانایی‌اش در همه‌ عالم بی‌نظیر است. بدون شک منظورمان کسی نیست جز تانوس (Thanos).»

این دفعه شما و دوستانان، که هر کدام یکی از قهرمانان داستان هستند و قابلیت‌های خاص دارند، می‌بایست با نیروهای تانوس مبارزه کنند. نسخه بزرگ The Mad Titan’s Shadow، دارای داستانی کاملا جدید و متفاوت است و پنج سناریو هیجان انگیز در بازی قابل مشاهده هستند که شما را به رقابت با اعضای Black Order (بلک اوردر) از جمله Ebony Maw (ابونی ماو)، Proxima Midnight (پراکسیما میدنایت)، Corvus Glaive (کرووس گلیو) و البته خود Mad Titan (مد تایتن)، دعوت می‌کند. همانند نسخه‌های قبلی بازی، بازیکنان می‌توانند هر کدام از سناریوها را به صورت انفرادی و یا به صورت گروهی بازی کنند و بردگیم، این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا بتوانند محتویات منحصر به فرد این بازی را با محتویات دیگر بردگیم‌های Marvel Champions، به انتخاب خودشان و به شکلی که دوست دارند، ترکیب کنند. بدون شک نسخه جدید از قهرمانان جدید نیز در بازی رونمایی می‌کند و نسخه The Mad Titan’s Shadow، دو قهرمان توانمند جدید به نام آدام وارلوک (Adam Warlock) و اسپکتروم (Spectrum) را معرفی می‌کند. هر کدام از این قهرمانان دارای یک دسته کارت آماده و از قبل چیده شده داخل جعبه بردگیم هستند.

این نسخه در ماه آگوست امسال منتشر خواهد شد و قهرمانان دیگر نیز، به جز آدام و اسپکتروم، به چهار عدد دسته کارت این بردگیم اضافه خواهند شد. 

کمپانی CMON از دو نسخه جدید بازی رومیزی A Song of Ice and Fire رونمایی می‌کند

در بازی «A Song of Ice and Fire: Tabletop Miniatures Game» (نغمه‌ای از یخ و آتش: بازی رومیزی مینیاتوری)، جنگ برای بدست آوردن تخت آهنین (Iron Throne) همچنان ادامه دارد و خاندان‌های وستروس (Westeros) تمام تلاش خود را می‌کنند تا نامزدهای انتخابی خود را روی تخت بنشانند. امروز، جمعه ۷ خرداد، کمپانی CMON دو نسخه‌ی دیگر و جدید این بازی را معرفی کرد که عبارتند از: «King’s Men» (کینگز من) و«House Mormont She-Bears» (هاوس مورمنت شی-برز).

داستان بازی نسخه کینگز من بدین شکل است: خاندان براتیون (House Baratheon) به بخش‌هایی تقسیم شده است. گروهی از افراد تصمیم گرفته‌اند تا از Renly (رنلی) حمایت کنند و گروهی دیگر به Stannis (استنیس) وفادار هستند و قصد دارند او را روی تخت آهنین پس از فوت پادشاه رابرت (Robert) بنشانند. یکی از گروهانی که استنیس را رهبر خود می‌دانند، گروهی به نام «King’s Men» (کینگز من) هستند. کینگز من شوالیه‌ و جنگجوهای دیندار و وفاداری هستند و بازیکنانی که دوست دارند استانیس روی تخت آهنین بنشیند، می‌توانند خط حمله خود را اطراف سربازان کینگز من شکل دهند و از آن‌ها در نبرد کمک بگیرند.

 در این میان، نسخه دیگر بازی رومیزی A Song of Ice and Fire مربوط به گروهی از زن‌های متعلق به خاندان مورمونت (House Mormont)، که با خاندان استارک House Stark متحد هستند، است و این گروه به خاندان استارک (House Stark) اضافه شده‌اند و برای آن‌ها می‌جنگند. این زنان با عنوان House Mormont She-Bears (خرس‌های ماده خاندان مورمونت) شناخته می‌شوند و اشخاصی بسیار شجاع بوده و زره چرمی (که از آن‌ها در برابر سرمای زمستان و تیرهای دشمنان محافظت می‌کند) به تن دارند. 

این دو نسخه بردگیم مینیاتوری A Song of Ice and Fire به زودی در تمام فروشگاه‌های بازی موجود خواهد شد اما به دلیل وجود پاندمی ممکن است در برخی فروشگاه‌ها زودتر از بقیه موجود شود. به زودی بازیکنان خاندان براتیون و استارک با یکدیگر مبارزه خواهند کرد و از این بازی هیجان‌انگیز لذت خواهند برد. 

دیدگاه شما

درحال ثبت اطلاعات....