عناوین جدید Renegade Game Studios و Portal Games

9 خرداد 1400 | 16:12

کمپانی Portal Games از انتشار افزونه جدید Empire of the North: Egypt Kings خبر داد. علاوه بر این، کمپانی Renegade Game Studios از عناوین جدید Transformers، High School Hijinks و Lady Leona's Last Wishes رونمایی کرد.

رونمایی از بازی دک بیلدینگ Transformers

به گزارش بازی مدیا، کمپانی «Renegade Game Studios» از بازی «Transformers» که به سبک دک بیلدینگ (Deck-Building) بوده و این تابستان منتشر خواهد شد، رونمایی کرد. این بازی توسط مت هیرا (Matt Hyra) و دن بلانشت (Dan Blanchett) طراحی شده و تصویرسازی‌های آن به دست مت فرانک (Matt Frank) صورت گرفته است.  بازی با Transformers که برای ۱ الی ۵ بازیکن بالای ۱۳ سال در نظر گرفته شده، در حدود ۴۵ تا ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

بازی دک بیلدینگ Transformers می‌تواند یا به شکل رقابتی و یا همکاری مشترک انجام شود. در هر صورت، بازیکنان در تلاشند تا «Decepticons» را شکست دهند. بازیکنان نقش Autobotهایی را بر عهده می‌گیرند که هر کدام توانایی‌های خاص خود را دارند. در بازی رقابتی، بازیکنان سعی می‌کنند با جمع‌آوری بیشترین امتیاز، که با شکست دادن Decepticonها، به دست آوردن آثار باستانی و خنثی کردن نقشه‌های Decepticonها بدست می‌آیند، بهترین بازیکن را مشخص کنند. در بازی همکاری مشترک، بازیکنان اگر بتوانند از خسارت بیش از حد جلوگیری کنند و همه دشمنان خود را شکست دهند، یک پیروزی گروهی به دست می‌آورند.

بازیTransformers  هم‌اکنون در وب سایت Renegade Game Studios برای پیش سفارش در دسترس است. در صورت پیش‌خرید کردن بازی، بسته تبلیغاتی رایگانی همراه بازی Transformers برای شما ارسال خواهد شد.

رونمایی از افزونه جدید Empires of the North: Egyptian Kings

به گزارش از بازی مدیا، کمپانی «Portal Games» از چهارمین افزونه بازی بسیار مورد توجه خود یعنی «Imperial Settlers: Empires of the North» پرده‌برداری کرد.این  افزونه جدید با نام «Empires of the North: Egyptian Kings» توسط جوآنا کیجانکا (Joanna Kijanka) طراحی شده و تصویرسازی‌های آن به دست رومان کوچارسکی (Roman Kucharski) صورت گرفته است.

این افزونه، که برای بازی با آن به بازی پایه نیاز داریم، دو جناح جدید را به Empires of the North اضافه می‌کند. یکی از آن‌ها قبیله «Hatshepsut» در دلتای نیل و دیگری جناح «Amenhotep» است که دسته کارت‌های متعلق به آن معنایی نزدیک به مفهوم عبور از زمان را به ما می‌رساند. دسته کارت‌های Hatshepsut مکانیزم کاملاً جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به اختصاص کارگران به کارت‌های زمینه برای افزایش تولید به کمک آن‌ها اشاره نمود. دسته کارت‌های Amenhotep بازیکنان را وادار می‌کنند تا درباره مکان‌هایی که می‌خواهند آن‌ها را همچنان برای خود حفظ کنند و مکان‌هایی که دیگر نمی‌خواهند از آنان نگهداری کنند، تصمیم بگیرند. در پایان هر دور، اگر بازیکنی برای حفظ مکان مورد نظر خود هزینه‌ای را پرداخت نکند، آن مکان را از دست خواهد داد.

Empires of the North: Egypt Kings در حال حاضر برای پیش خرید در وب سایت Portal Games در دسترس است. انتظار می‌رود این افزونه در تاریخ ۲۷ مه ۲۰۲۱ در فروشگاه‌ها در دسترس مخاطبان خود قرار گیرد.

رونمایی از دو بازی جدید به سبک Murder Mystery

کمپانی «Renegade Game Studios» همچنین اعلام کرده است که مجموعه «Crimes & Capers» تصوری مدرن و جدید از بازی مهمانی «Murder Mystery» است. تاکنون از این مجموعه از دو عنوان «Crimes & Capers High School Hijinks» و «Crimes & Capers Lady Leona’s Last Wishes» رونمایی شده است. هر دوی این بازی‌ها توسط جولیانا مورنو پاتل (Juliana Moreno) و آریل روبین (Ariel Rubin) طراحی و توسط رونا ایوانا روزنبرگر (Roena Ivana Rosenberger) تصویرسازی شده است. هر دو بازی در حالی که در حدود ۶۰ دقیقه به طول می‌انجامند، برای ۴ تا ۶ بازیکن بالای ۱۲ سال در نظر گرفته شده‌اند.

تفاوت این بازی‌ها عمدتا در تم و مضامین مربوط به آن‌هاست. در High School Hijinks، بازیکنان به عنوان دانش آموزان دهه ۹۰ میلادی در یک دبیرستان با هم همکاری می‌کنند. این در حالی است که در Lady Leona’s Last Wishes، بازیکنان که به اندازه خدمتکاران خود ثروتمند هستند، با آنان همکاری می‌کنند تا گنج از دست رفته لیدی لئونا را پیدا کنند. هر دوی این بازی‌ها، یک بازی مهمانی (party game) که دارای رمز و راز قتل است را با معماهایی به سبک اتاق فرار ترکیب می‌کنند.

بازی‌های Crimes & Capers High School Hijinks و Crimes & Capers Lady Leona’s Last Wishes در حال حاضر برای پیش خرید از طریق وب سایت Renegade Game Studios در دسترس هستند.

دیدگاه شما

درحال ثبت اطلاعات....