نامزدهای Spiel de Jahres سال ۲۰۲۱

17 خرداد 1400 | 01:34

لیست عناوین نامزد شده در رویداد Spiel de Jahres سال ۲۰۲۱ منتشر شد. در این بخش خبری به رونمایی از برخی از عناوین ذکر شده در این لیست می‌پردازیم.

به گزارش بازی مدیا، لیست عناوینی که در سال ۲۰۲۱ برای دریافت جایزه در رویداد «Spiel de Jahres» نامزد شده‌اند، توسط کریستف شلوینسکی (Christoph Schlewinski)، هماهنگ کننده هیئت منصفه «Kinderspiel» و هارالد شرپرز (Harald Schrapers)، رئیس هیئت منصفه Spiel des Jahres، اعلام شده است. در این لیست نام بازی‌هایی چون «The Adventures of Robin Hood»، طراحی شده توسط مایکل منزل (Michael Menzel)، «MicroMacro: Crime City»، طراحی شده توسط یوهانس سیچ (Johannes Sich) و «Zombie Teenz» که به دست آنیک لوبت (Annick Lobet) طراحی شده است، به چشم می‌خورد.

در میان نامزدهای رویداد «Kinderspiel» که در حقیقت گروهی متعلق به بازی‌های کودکان است، بازی‌هایی چون «Dragomino» که توسط (Bruno Cathala)، ماری فورت (Marie Fort) و ویلفرید فورت (Wilfried Fort) برای کودکان بالای ۵ سال طراحی شده است و «Storytailors» که با همکاری ماری فورت و ویلفرید فورت برای کودکان ۵ سال به بالا طراحی و ساخته شده است، حضور دارند. در بین نامزدهای این جشنواره همچنین عنوان «Mia London» که مجددا برای کودکان بالای ۵ سال در نظر گرفته شده و به دست آنتوان باوزا (Antoine Bauza) و کورنتین لبرات (Corentin Lebrat) طراحی گردیده، دیده می‌شود.

علاوه بر این‌ها، از نام بازی‌هایی که در رویداد «Kennerspiel des Jahres» نیز حاضر هستند رونمایی شده است. برخی از این عناوین عبارتند از: ۱- «Lost Ruins of Arnak» که  طراحی آن با همکاری مین (Min) و الوین (Elwen) صورت گرفته، ۲- «Fantasy Realms»، طراحی شده توسط بروس گلاسکو (Bruce Glassco) و ۳- «Paleo» که به دست پیتر روستماییر (Peter Rustemeyer) طراحی شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد، از جمله لیست بازی‌های پیشنهادی در هر گروه، می‌توانید به وب سایت Spiel des Jahres مراجع کنید. علاوه بر این، ویدیوی اعلان بازی‌های نامزد شده در رویداد امسال، در YouTube به زبان آلمانی قابل دسترسی و مشاهده است.

دیدگاه شما

درحال ثبت اطلاعات....