اخبار جدید از Capstone Games و Seven Wonders Mystery

17 خرداد 1400 | 21:13

روز گذشته، یکشنبه ۶ ژوئن، Capstone Games اعلام کرد که قرار است به زودی دو بردگیم جدید را منتشر کند که عبارتند از: Riftforce وSavannah Park. علاوه بر این، Seven Wonders Mystery نیز از معمای مربوط به هفته‌ی هفتم مسابقه رونمایی کرد.

Capstone Games بازی Riftforce را به زودی منتشر می‌کند

 به گزارش بازی مدیا، Capstone Games (کپستون گیمز)، شرکت ناشربازی‌های رومیزی واقع در ایالت اوهایو (Ohio)، قصد دارد بردگیم Riftforce (ریفتفورس) را منتشر کند. Riftforce یک بازی کارتی دونفره است که توسط Carlo Bortolini (کارلو بورتولینی) طراحی و توسط Miguel Coimbra (میگل کویمبرا) تصویرسازی شده است. در مرحله‌ی اول بازی، هر کدام از بازیکنان ازده دسته کارت (که هرکدام از ده عدد کارت تشکیل شده‌اند)، چهار دسته کارت را انتخاب می‌کنند. هر کدام از دسته کارت‌ها یک شخصیت بازی را معرفی می‌کنند و هر شخصیت افسانه‌ای از قابلیت‌های منحصر به فرد برخوردار است. کارت‌های با عنوان «Elementals» (که شخصیت‌های گوناگون بازی هستند و با استفاده از نیروهای طبیعت با دشمنان خود می‌جنگند) در هر کدام از دسته کارت‌ها موجود هستند. این کارت‌ها منابع مورد نیاز برای حمله به دشمنان را نشان می‌دهند و بازیکنان می‌توانند در هر نوبت از بازی، با استفاده از قابلیت کارت‌هایشان، با شخصیت‌های رقیبشان مبارزه کنند و یا برای نوبت بعدیشان در بازی پشتیبانی بیشتری کسب کنند. در طول فرآیند بازی، بازیکنی که بتواند دوازده عدد نشان Riftforce کسب کند، برنده بازی خواهد بود. مدت زمان بازی نیز حدود بیست دقیقه تا نیم ساعت در نظر گرفته شده است. بردگیم Riftforce، که توسط هیئت داوران جایزه اشپیل سال ۲۰۲۱ نیز پیشنهاد شده است، در ماه سپتامبر امسال در سایت‌های فروش Get Con و Origins برای نخستین بار در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. 

کمپانی Capstone Games بردگیم Savannah Park را نیز عرضه خواهد کرد

Capstone Games بازی Savannah Park (پارک ساوانا) را نیز منتشر خواهد کرد. این بردگیم توسط Kramer & Kiesling (کرامر و کیزلینگ) طراحی شده و یکی از مکانیزم‌های موجود در بازی، چیدمان کاشی (Tile Placement) است. در این بردگیم، بازیکنان از پارکی (که محل زندگی حیوانات وحشی است) نگهداری می‌کنند. بردگیم پارک ساوانا یک بازی یک تا چهار نفره بوده و مدت زمان بازی حدود سی دقیقه است. بازیکنان در بردگیم Savannah Park، باید انواع گله‌های حیوانات را گردهم بیاورند، از آن‌ها در مقابل آتش‌های خاشاک زار محافظت کنند و آن‌ها را سمت سرچشمه‌ها و آب هدایت کنند. هر کدام از حیوانات تنها یک بار می‌توانند حرکت کنند و جابه‌ جا شوند. امتیازات بازیکنان به نحوه‌ چیدن کاشی‌ها بر روی صفحه‌ی بازی بستگی دارد و بازیکنی که بیشترین امتیاز را در آخر بازی بدست آورد، برنده خواهد بود.

Seven Wonders Mystery هفتمین معمای جذاب مسابقه را معرفی کرد 

امروز، دوشنبه ۷  ژوئن، هفتمین معمای بازی Seven Wonders Mystery نیز معرفی شد. معمای این هفته مربوط به باغ‌های معلق بابل (Hanging Gardens of Babylon) است (که یکی از عجایب هفتگانه جهان محسوب می‌شود). ملکه آمیتیس (Amytis)، دختر پادشاه مادها و همسر پادشاهی به نام  بخت النصر دوم، شما را در این معما همراهی خواهد کرد. باغ‌های معلق بابل به احتمال زیاد به عنوان هدیه ای از طرف پادشاه به آمیتیس ساخته شده‌اند و به همین دلیل، آمیتیس به شما برای حل معما کمک خواهد کرد. اشخاص بالای هجده سال که در فرانسه، آلمان، بلژیک و ایالت متحده آمریکا ساکن هستند می‌توانند از امروز تا ساعت۲۳:۵۹ (یوتی‌سی ۱+)  روز یکشنبه ۱۳ ژوئن وارد سایت مربوط به بازی Seven Wonders Mystery شوند و در این معمای هیجان انگیز شرکت کنند. یکی ازجوایزی که برای بازیکنان این هفته از مسابقه در نظر گرفته شده است، تندیس سه بعدی باغ‌های معلق بابل است. 

دیدگاه شما

درحال ثبت اطلاعات....