اخبار جدید از Fantasy Flight Games و Portal Games

21 خرداد 1400 | 21:39

به گزارش بازی مدیا، روز گذشته، پنج شنبه ۱۰ ژوئن، کمپانی آمریکایی ناشر بازی‌های رومیزی Fantasy Flight Games نسخه‌ی جدید بازی‌های Arkham Horror Files را معرفی کرد. کمپانی Portal Games نیز در رابطه با بردگیم Dune: House Secrets اخبار جدید و جذابی به اشتراک گذاشت.

Fantasy Flight Games بردگیم Unfathomable را معرفی می‌کند

داستان بازی به سال ۱۹۱۳ میلادی باز می‌گردد. کشتی بخار اس اس آتلانتیکا (SS Atlantica) دو روز است که بندر را ترک کرده و در اقیانوس اطلس در حال حرکت است. مسافران از همه جا بی خبر، توقع داشتند حس آرامش و خونسردی در حین سفر به شهر بوستون ایالت ماساچوست داشته باشند و اصلا فکرش را نمی‌کردند در طول سفر با اتفاق‌های غیر منتظره‌ مواجه شوند. با این حال، مسافران کشتی هر شب کابوس می‌بینند و شایعات زیادی بر سر زبان‌ها افتاده است که یک سری اشکال تیره رنگ، که زیر امواج دریا حرکت می‌کنند، در حال تعقیب کردن کشتی هستند. نگرانی افراد زمانی افزایش می‌یابد که جسدی در فضای عبادتگاه داخل کشتی پیدا می‌شود. در واقع این سفر در ابتدا با سایر مسافرت‌های دریایی تفاوتی نداشت، اما اکنون به نظر می‌رسد کشتی آتلانتیکا هرگز نتواند به مقصدش برسد.

 

کمپانی Fantasy Flight Games بسیار هیجان زده است که می‌تواند بالاخره از بازی رومیزی «Unfathomable» (آنفثومبل)، که یک بردگیم کاملا متفاوت و منحصر به فرد متعلق به دنیای جذاب «Arkham Horror Files» (آرکام هرور فایلز) است، رونمایی ‌کند.  

شما نیز وارد دنیای جذاب و پر از توطئه، پارانویا و وفاداری‌های مخفیانه بازی سه تا شش نفره Unfathomable شوید و به مسافران و خدمه کشتی SS Atlantica ملحق شوید. در این بازی رومیزی، برخی از بازیکنان نقش انسان‌هایی را بازی می‌کنند که قصد دارند زندگی مسافران و خدمه کشتی را نجات دهند در حالیکه سایر بازیکنان نقش خائن‌هایی را بازی می‌کنند که از طرف موجوداتی مرموز سوار کشتی شده‌اند تا از نرسیدن کشتی به بندر اطمینان حاصل کنند. از آنجایی که بازیکنان وفاداری‌شان به بازیکنان دیگر را پنهان می‌کنند، پی بردن به اینکه کدام یک از بازیکنان دوست و کدام یک دشمنشان است، نقش اساسی در برد و یا باخت بازی Unfathomable را دارد.

با اینکه بردگیم Unfathomable نیز متعلق به دنیای بازی Arkham Horror Files است، اما از آنجایی که اتفاقاتی که در داستان بازی روایت می‌شوند به سال‌های قبل از رویدادهای داستان بازی Arkham Horror Files مربوط می‌شوند، شخصیت‌های بازی آن نیز کاملا متفاوت هستند. کمپانی Fantasy Flight Games تنها یک شخصیت در بازی بردگیم جدید معرفی کرده است و آن کسی نیست جز کاپیتان کشتی به نام Keilani Tatupu.علاوه بر این، کمپانی به طراحی کارت‌های بازی این بردگیم و به متفاوت بودنشان با سایر کارت‌های بازی‌ Arkham Horror Files اشاره می‌کند. بردگیم Unfathomable قرار است در ماه سپتامبر امسال منتشر شود و روز چهارشنبه ۱۶ ژوئن ساعت یک بعد از ظهر به وقت منطقه زمانی مرکزی (CDT)، در سایت youtube.com/FantasyFlightStudio ویدیوی معرفی و آنباکسینگ (Unboxing) این بازی رومیزی به صورت لایو به اشتراک گذاشته خواهد شد.  

Portal Games از بازی Dune: House Secrets در نمایشگاه اسن آلمان به زودی رونمایی خواهد کرد 

کمپانی Portal Games اخبار جدید و هیجان انگیزی در ارتباط با بازی یک تا چهار نفره «Dune: House Secrets» (که بر اساس فیلم Dune، تل‌ماسه، طراحی شده است) با طرفداران این بردگیم به اشتراک می‌گذارد. بردگیم Dune: House Secrets یک بازی ماجراجویی  داستان محور با مکانیزم همکاری مشترک (Cooperative Game) است. بازیکنان در طول فرآیند بازی به Arrakis (یک سیاره کویری) سفر می‌کنند و  نقش شورشیان را بازی می‌کنند. آن‌ها می‌بایست در مدت زمانی محدود و با استفاده از منابعی که در دسترسشان قرار دارند، ماموریت‌های گوناگون و چالش برانگیز انجام دهند و معماهایی را حل کنند. بازیکنان در طول بازی، مناطق جدید جهان را کشف می‌کنند، دنبال سرنخ‌های گوناگون هستند، با مشکلات مختلف مقابله می‌کنند و با کمک یکدیگر تصمیم می‌گیرند داستان بازی را چگونه پیش ببرند. بردگیم  Dune: House Secrets دارای محتویات فیزیکی و دیجیتالی، کارت‌های با سرنخ و پیچش داستانی (Plot Twist) و همچنین سایت اینترنتی با ویدیوهای دسته بندی شده و منابع اضافی است تا بازیکنان بتوانند بیشتر از بازی لذت ببرند. بردگیم Dune: House Secrets توسط  Ignacy Trzewiczek (ایگنازی چویچک)  طراحی شده و داستان بازی نیز توسط Przemysław Rymer (ثمیسوا ریمر) نوشته شده است. 

از بازی رومیزی Dune: House Secrets برای نخستین بار روز ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۱ در نمایشگاه بازی اِسِن کشور آلمان (بزرگ‌ترین نمایشگاه بردگیم در سرتاسر دنیا که سالانه ۱۵۰ هزار نفر از آن دیدن می‌کنند) رونمایی خواهد شد. یک هفته پس از آن، بازی در سراسر فروشگاه‌ها  و در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد. روز گذشته سایت اینترتی www.dune.portalgames.pl نیز راه اندازی شد و طرفداران بازی می‌توانند به اطلاعات کامل‌تر در ارتباط با بردگیم Dune: House Secrets در سایت مربوط به این بازی دسترسی داشته باشند. یک کمپین (Campaign) نیز جهت پیش سفارش بازی نیز به زودی روز ۱۲ جولای سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. 

دیدگاه شما

درحال ثبت اطلاعات....